Ювелірні вироби з кераміки все більше і більше стають популярними. Все це завдяки тому, що вони виглядають дуже багато і красиво. Їх не зустріти в простих ювелірних магазинах.

Часті питання покупців виробів з ювелірною керамікою

Напевно кожен, хто бачив ці прикраси задавав питання - на скільки міцні ці вироби в порівнянні з класичними прикрасами з золота або срібла? Чи не б'ється ювелірна кераміка?

Чому варто купити ювелірну прикрасу з кераміки

Хоча на вигляд керамічні каблучки або сережки здаються крихкими і уразливими, насправді вони міцніші в зносі, ніж металеві з золота або срібла, в тому числі, платинові і сталеві. За десятибальною шкалою Мооса, що визначає твердість матеріалу, де 10 - найтвердіший, ювелірна кераміка оцінюється в 9! Це означає, що керамічне кільце або сережки не розіб'ється. Так, крім того, воно добре пручається подряпинам, потертостям та іншим слідам повсякденного зносу, від яких не застраховані кільця з золота або срібла. Про те як виробляється ювелірна кераміка описано в нашій статті – Виробництво ювелірної кераміки.

Ми рекомендуємо Вам придивитися до наших виробам з ювелірної кераміки. Ювелірні вироби з поєднанні кераміки, золота або срібла виділять вас із загальної маси в класичних прикрасах. Вони підкреслять Вашу індивідуальність, стиль і красу.

Каблучки з ювелірної кераміки і срібла

Срібні каблучки з ювелірною керамікою в чорному і білому кольорі

У виробництві срібних  каблучок з керамікою, які представлені у нас на сайті VOS Jewelry, використовується Італійська ювелірна кераміка і майстерність наших українських ювелірів. Срібні кільця з керамікою представлені в білому і чорному кольорі кераміки. Ці кольори чудово поєднуються як з класичним стилем, так і в повсякденному одязі. Багато моделей кілець усипані фіанитами. Вирішувати, все таки, вам яке кільце доповнить ваш неповторний стиль і підкреслить індивідуальність.

Сережки з ювелірної кераміки і срібла

Срібні сережки з ювелірною керамікою в білому і чорному кольорі

Ювелірна кераміка і срібло в сережках – це вишукана прикраса, що користується більшою популярністю, ніж каблучки з кераміки. Тут не потрібно вгадувати з розміром каблучки, а просто купити вподобану вам модель. У нашому магазині ви знайдете великий вибір срібних сережок з ювелірною керамікою. Італійська кераміка має ідеальні форми і обробку, а родоване срібло і креатив ювелірів створюють шикарні сережки. Ви можете вибрати сережки з ювелірною керамікою в двох кольорах: білому і чорному. Срібні сережки з керамікою можуть бути також прикрашені фіанітами, що надає їм неповторного блиску.

Аксесуари з ювелірної кераміки і срібла - підвіски, шарм і кольє

Доповнити комплект можна підвіскою з ювелірної кераміки. Ексклюзивні моделі  підвісок на срібні ланцюги, готові кольє або шарми з ювелірної кераміки з сріблом для  браслетів PANDORA – у нас є все!

Всі самі ексклюзивні і модні ювелірні вироби для вас. Італійська ювелірна кераміка з золотом теж доступна для вас на замовлення.

Купити ювелірні вироби з кераміки можна в нашому інтернет магазині VOS Jewelry.