Правила по догляду і використанню ювелірних виробів з золота та срібла.
Щоб уберегти вироби від забруднення і втрати краси зовнішнього вигляду слід дотримуватися особливих правил догляду за ними:
1. Знімати при виконанні будь яких робіт.
2. Знімати під час косметичних процедур, оберігати від впливу мила, парфумів, ацетону, різних кремів.
3. Уникати контакту з солоною морською водою. Крім загального несприятливого впливу солі на виріб, сіль роз'їдає сталеву пружинку, яка присутня у всіх сучасних застібках,
4. Зберігати прикраси в закритій коробочці (скриньці), на відстані від нагрівальних приладів. Не слід зберігати вироби в картонних коробках, які виділяють сірку, що руйнує структуру срібла.
3. Зберігати прикраси в місцях, захищених від впливу прямих сонячних променів, що змінюють інтенсивність забарвлення всіх, без винятку, каменів (вставок).
6. Різкі перепади температур, приміщення з підвищеною Вологістю є неприйнятними факторами для всіх каменів (вставок), як наслідок не слід зберігати вироби у ванній кімнаті.
7. Купуючи виріб слід бути впевненим, що не буде потрібно вдаватися до послуг ювеліра, що вимагає нагрівання і подальшу полірування вироби - ці процеси знищують шари золота, родію. Мова, в основному, про зміну розміру кільця.
Правила догляду за позолоченими срібними прикрасами.
Позолочене срібло - це срібло 925 проби, покрите шаром із золота товщиною 1-5 Мікрон. Гальванічна позолота (позолота) є хімічним процесом, при якому на виріб зі срібла наноситься три шари металу: мідь, нікель, золото 999 проби. Цей спосіб золочення створює високоміцний золотий шар, стійкий до хімічних і міцний до фізичних дій.
Позолочені срібні вироби не поступаються у витонченості і красі виробам із золота, маючи перевагу в більш доступною ціною!
Самостійний догляд за ювелірними виробами в домашніх умовах.
Популярні народні способи догляду за виробами із золота і срібла.
1. Щоб видалити з поверхні виробу жир, пил і плями, протріть його губкою, просоченою спиртом (медичним, винним, етиловим, денатуратом). Для чищення виробів слід використовувати м'яку, суху ганчірку, найкраще замшу.
2. Також можна чистити за допомогою столового оцту: зробити розчин з 2-х столових ложок 9% оцту на 1 літр води, помістити в нього виріб на 15 хвилин, потім промити в проточній воді і натерти замшевою ганчіркою,
3. Можлива очищення за допомогою пива: потьмянілу виріб потрібно замочити в пиві на 30 хвилин, потім промити в проточній воді і протерти насухо замшевого або вовняною ганчіркою.
4. Дуже забруднені вироби можна очистити таким чином: зробити розчин, що складається з одного літра теплої води, однієї чайної ложки засобу для миття посуду і шести крапель нашатирного спирту, покласти в нього виріб на півгодини, після чого промити протягом декількох хвилин в проточній воді і протерти сухою замшею до додання виробу блиску.
Ми рекомендуємо звернутися до нас, при необхідності почистити золоте або срібне прикраса. Ми зробимо це професійно, зі спеціальними хімічними розчинами. Деталі за послугою чищення прикрас читайте на сторінці "Чистка прикрас".