Біле золото

Насправді біле золото має жовтуватий відтінок. І чим вища проба білого золота - тим більше жовтизни. Не може бути, скажете ви - адже біле золото має неперевершену білизну і блиск. Так, все сучасні прикраси з білого золота дуже красиві. Секрет цієї краси криється в родирование білого золота.

Теж стосується і виробів зі срібла. Якщо ви бачите срібні прикраси з яскравим блиском і насиченою білизною, то знайте - це срібло теж покрито родієм.

Що ж таке родій і власне родірованіє?

Родій - один з найбільш дорогих і рідкісних дорогоцінних металів. За своєю вартістю він в рази перевищує золото. Родій стосується металів платинової групи і має сріблясто білий і насичений колір. Його характерними рисами є висока міцність і твердість. Однак ювелірні вироби з родію не роблять з огляду на його ціни і складності при обробці.

Родоване золото і срібло

Завдяки своїм характеристикам ювеліри покриваю вироби з золота і срібла шаром родію. Це надає білизни виробу з насиченим яскравим блиском. Прикраси, покриті родієм, менше піддаються впливу навколишнього середовища і довше зберігають свій первозданний вигляд. А ті, у кого алергія на срібло або золото можуть сміливо купувати родовані вироби, так як шкіра не контактують з алергенним металом.

Дивлячись на фото - не можливо відрізнити біле золото від срібла, якщо обидва метали покриті родієм. Обов'язково потрібно дивитися на проби при покупці.

Хочемо нагадати вам, що в нашому ювелірному магазині VOS Jewelry ви знайдете величезний асортимент срібних прикрас покритих родієм.

Якщо ви вирішили купити родовані прикраси з білого золота або срібла.

Коли ви захочете собі купити срібні прикраси або золоті, покриті родієм, пам'ятайте, що родій це всього лише покриття, у якого теж є термін служби. Як правило, родієве покриття швидше за все стирається в місцях зіткнення з шкірою, і особливо в ланках ланцюжка. При якісному родієве покриття, при повсякденному носінні, в середньому термін його служби на золотих або срібних кільцях складає від 5 років, а на срібних або золотих сережках від 10 років. Родієве покриття можна з легкістю відновити у, практично будь-якого, ювелірного майстра. Не дивлячись на те що родієве покриття з часом стирається, вироби покриті родієм виглядають набагато красивіше і багатше. А носити одну прикрасу такий довгий термін навряд чи хто буде, адже тренди міняються з кожним роком.

Купуючи у нас в магазині родовані срібні або золоті прикраси не хвилюйтеся ні про що - ви завжди будете в тренді, а наші ювелірні вироби прослужать вам дуже довго!

А ось як відрізнити родованим прикраси з білого золота від срібла ми розповімо вам трохи пізніше.