Які повинні бути обручки?

Весілля - надзвичайно зворушлива, важлива подія. Кожна людина готуючись до власного весілля, вірить, що проживе з другою половинкою все життя. Серед радісних турбот є один момент, який краще не відкладати «на потім». Йдеться про вибір обручок. Здавалося б, нічого складного немає: приходьте в ювелірний, вибираєте, приміряєте і купуєте обручки. Але ж це не звичайний аксесуар до сукні або для настрою. Давайте розглянемо, що слід враховувати, щоб купити прикрасу, не витрачаючи на неї зайвий час.

Визначаємося з вибором металу

Необхідно вирішити, якого кольору бажаєте купити обручку. Зазвичай обручки виготовляються з червоного золота. Але сьогодні можна знайти в магазині з білого золота, лимонного, навіть комбінованого. Віддаєте перевагу сріблу? Є й такі, менш дорогі, але витончені варіанти.

Обручки з золотими пластинами 375 проби і сріблом 925 проби

Незважаючи на те, що очі можуть розбігтися при вигляді такої краси, намагайтеся підійти до вибору з практичною точки зору. Вибираючи прикрасу зі срібла, враховуйте, що вона буде більш м'якою ніж золота. І тут дуже важливо враховувати вагу і форму ювелірного виробу, а щоб воно зберегло первісний вигляд, тоді доведеться час від часу знімати, особливо при навантаженнях на руки і під час якої небудь фізичної роботи. І не забувайте про свої повсякденні ювелірні прикраси, з якого металу одягаєте найчастіше. Адже тепер їх доведеться поєднувати з обручкою.

Практичним рішенням для тих хто носить різні прикраси за кольором металу, стане вибір з комбінованого золота. В одній прикрасі з'єднуються відразу кілька відтінків металу. Такий маневр дозволить відмінно поєднувати "обручалку" з іншими прикрасами, не доведеться йти на сильний компроміс. Ще це дозволить вибрати різні варіанти як чоловічих перснів, так і жіночих. Сміливо приміряйте кілька моделей поспіль, придивіться як вони виглядають на руці, чи підходять конкретно вам.

Вибір дизайну кільця

Роблячи вибір на користь зовнішнього дизайну обручки, прислухайтеся до власних відчуттів, особистих вподобань. Адже щоб прикраса носилося із задоволенням, вона повинна подобається, викликати позитивні емоції.

Говорячи про дизайн, весільні кільця діляться на:

  • Класичні кільця;
  • Декоровані кільця.

Класика - це те, що ніколи не застаріє і завжди буде в моді. Більшість молодят віддають перевагу саме класичним обручкам. Традиція передбачає, що кільце для заручин повинно бути максимально простим, без зайвих деталей. Можна підбирати парні моделі, та й ціна залежить від вартості металу за грам. Кільце не дорожчатиме за рахунок різних деталей, доповнень, обробок і каменів.

Декоровані кільця - ті, що мають гравіювання, алмазну огранку, прикрашаються каменями (найчастіше мова йде про діаманти або фіаніти). Вирішивши підібрати подібну обручку, визначитеся наскільки вона буде «сумісна з життям». Намагайтеся уникати складні за формою. Адже ювелірка не повинна приносити незручності, наприклад, чіплятися за одяг, інше. Обручка одягається не тільки на весілля, а й носитися щодня.

Не обов'язково вибирати парні варіанти. Адже у подружжя можуть бути різні погляди, наполягати немає сенсу. Для чоловіка можна підібрати більш стриману, сувору модель, для жінки - щось витончене, миле.

Ширина обручки - важливий момент

Ширина виробу - не менш важливий момент, ніж все інше. Прийнято, якщо кільце від двох до чотирьох міліметрів, тоді це вузьке кільце. Чотири-шість - середнє, широке - від шести до восьми міліметрів. Вузького типу і широкого будуть добре виглядати на довгих і тонких пальцях. Правда, підходить і середня ширина. Тут більше залежить від самої моделі кільця, особистих симпатій.

Які бувають по ширині обручки - малюнок з прикладами і розмірами

На великих пальцях краще вибирати прикрасу починаючи від чотирьох міліметрів. Вузькі або широкі обручки виглядають не надто красиво. На середніх пальцях добре виглядають обручки від двох до шести міліметрів. Чоловік може звернути увагу на весільні прикраси від чотирьох до восьми міліметрів.

Трапляється так, що суглоб на пальці ширше фаланги. Тоді потрібно виходити з певної ширини виробу. Якщо модель вузька, тоді вона зобов'язана в межах розумного, складно вдягатися через кісточку, інакше ювелірна прикраса буде з'їжджати. Широке кільце може вдягатися вільно. Виходите з того, наскільки часто збираєтеся знімати і одягати річ. Але в будь-якому випадку зобов'язаний відчуватися комфорт.

Завжди є винятки, так що пам'ятаєте про приміку, вирішувати, що краще за все саме вам.

Не забуваємо про профіль обручки

Профіль кільця - форма в розрізі, що знаходиться поперек. Від цього залежить, наскільки зручно буде носити обручку. У більшості випадків, профіль, що розташовується всередині є плоским. Із зовнішнього боку форма може бути будь-яка. У сучасної молоді стали популярними вироби які мають профіль comfort fit - обручки європейського типу. Йдеться про округлену форму з обох сторін, завдяки чому досягається комфортне носіння. Такі обручку носяться набагато зручніше, не "впиваються" в шкіру, особливо, коли руки набрякають влітку. Крім того, якщо модель «порожня всередині» ціна досить прийнятна.

Малюнок профілів обручок.

На закінчення

Обручка - маленька річ з величезним сенсом. Найпростіше кільце здатне забезпечити щасливе життя, віру в світле майбутнє молодих людей, які вирішили об'єднати свої долі. Підійдіть до вибору обручки уважно, відповідально, тоді зможете носити його з комфортом і задоволенням все своє життя. Скористайтеся вищевказаним порадам і нехай ваше подружнє життя складется якнайкраще.