Вигідна розстрочка від ювелірного інтернет-магазину VOS Jewelry

Тепер кожен клієнт, у якого є карта ПриватБанку може купити ювелірні прикраси в розстрочку на найвигідніших умовах! Кожен бажаючий може оформити кредит онлайн або в нашому магазині в Києві, а також при адресній доставці нашим кур'єром по Києву.

Що потрібно для оформлення розстрочки?

Для того щоб оформити розстрочку в нашому магазині вам необхідна карта від ПриватБанку. Дізнатися ліміт на розстрочку ви можете відправивши SMS на номер 10060 з кодом chast, на офіційному сайті "Chast Privatbank" або заповнивши цю форму:

Після того як ви вкажете свій номер, натисніть кнопку праворуч від номера і вам надійде повідомлення на смартфон про максимальну суму розстрочки. Зверніть увагу, що ви можете оформити будь-яку кількість розстрочок в рамках вашого ліміту.

Оплата частинами в ювелірному магазині VOS Jewelry

Кредитні програми:

  1. Оплата частинами — до 7 місяців (8 платежів) — (Без переплат)
  2. Миттєва розстрочка Акційна — до 15 місяців (16 платежів) (Комісія банку 0,99% в місяць)
  3. Миттєва розстрочка — до 24 місяців (25 платежів) (Комісія банку 2,9% в місяць)

Як оформити розстрочку на сайті?

Після того як ви дізналися ліміт на розстрочку, виберіть вподобаний вам товар у нас на сайті і оформіть на нього замовлення, вибравши спосіб оплати "Кредит онлайн або в магазині". Обов'язково вкажіть ваш Email при оформленні замовлення. У коментарі до замовлення ви можете вказати бажану кредитну програму і кількість платежів.

Як оплатити товар?

Після того як ви оформите замовлення на сайті, його перевірить менеджер магазину. Погодить з вам терміни доставки і звірить контактні дані. Далі є 3 способи оплати (укладання договору на розстрочку):

  1. На вказаний вам Email ми надішлемо посилання для оплати по розстрочці. Зверніть увагу що лист на пошту прийде від імені банку. Ми рекомендуємо саме цей спосіб оплати.
  2. Відсканувавши QR-код з екрану через додаток Приват24
  3. Отримавши посилання на оплату в популярних месенджерах.

Будь-який з способів приведе на сторінку оплати Приватбанку. Вам залишиться ввести дані карти і підтвердити транзакцію.

Скільки можна оформити розстрочок в нашому магазині?

В банку немає обмежень на кількість оформлених розстрочок, є обмеження по вашому кредитному ліміту. Наприклад, якщо ваш ліміт на покупку частинами становить 10000грн ви можете оформити будь-яку кількість розстрочок на загальну суму до 10000грн.

Як оформити розстрочку в магазині або при адресній доставці по Києву нашим кур'єром?

Для оформлення розстрочки в торговій точці і при адресній доставці вам знадобиться ваша картка. Процес оформлення замовлення той же що і при розстрочці онлайн. При адресній доставці по Києву наш кур'єр візьме з собою термінал для оформлення розстрочки.

Офіційний сайт з послугою розстрочки

Якщо наданої інформації недостатньо, ви можете ознайомиться також і на сайті ПриватБанку.