Вигідна розстрочка від ювелірного інтернет-магазину VOS Jewelry

Тепер кожен клієнт, у якого є карта ПриватБанку може купити ювелірні прикраси в розстрочку на найвигідніших умовах! Кожен бажаючий може оформити кредит онлайн або в нашому магазині в Києві, а також при адресній доставці нашим кур'єром по Києву.

Що потрібно для оформлення розстрочки?

Для того щоб оформити розстрочку в нашому магазині вам необхідна карта від ПриватБанку. Дізнатися ліміт на розстрочку ви можете відправивши SMS на номер 10060 з кодом chast, на офіційному сайті "Chast Privatbank" або заповнивши цю форму:

Після того як ви вкажете свій номер, натисніть кнопку праворуч від номера і вам надійде повідомлення на смартфон про максимальну суму розстрочки. Зверніть увагу, що ви можете оформити будь-яку кількість розстрочок в рамках вашого ліміту.

Оплата частинами в ювелірному магазині VOS Jewelry

Кредитні програми:

  1. Оплата частинами — до 7 місяців (8 платежів) — (Без переплат)
  2. Миттєва розстрочка — до 24 місяців (25 платежів) (Комісія банку 2,9% в місяць)

Як оформити розстрочку на сайті?

Після того як ви дізналися ліміт на розстрочку, виберіть вподобаний вам товар у нас на сайті і оформіть на нього замовлення, вибравши спосіб оплати "Кредит онлайн або в магазині". Обов'язково вкажіть ваш Email при оформленні замовлення. У коментарі до замовлення ви можете вказати бажану кредитну програму і кількість платежів.

Як оплатити товар?

Після того як ви оформите замовлення на сайті, його перевірить менеджер магазину. Погодить з вам терміни доставки і звірить контактні дані. Далі є 3 способи оплати (укладання договору на розстрочку):

  1. На вказаний вам Email ми надішлемо посилання для оплати по розстрочці. Зверніть увагу що лист на пошту прийде від імені банку. Ми рекомендуємо саме цей спосіб оплати.
  2. Відсканувавши QR-код з екрану через додаток Приват24
  3. Отримавши посилання на оплату в популярних месенджерах.

Будь-який з способів приведе на сторінку оплати Приватбанку. Вам залишиться ввести дані карти і підтвердити транзакцію.

Скільки можна оформити розстрочок в нашому магазині?

В банку немає обмежень на кількість оформлених розстрочок, є обмеження по вашому кредитному ліміту. Наприклад, якщо ваш ліміт на покупку частинами становить 10000грн ви можете оформити будь-яку кількість розстрочок на загальну суму до 10000грн.

Як оформити розстрочку в магазині або при адресній доставці по Києву нашим кур'єром?

Для оформлення розстрочки в торговій точці і при адресній доставці вам знадобиться ваша картка. Процес оформлення замовлення той же що і при розстрочці онлайн. При адресній доставці по Києву наш кур'єр візьме з собою термінал для оформлення розстрочки.

Офіційний сайт з послугою розстрочки

Якщо наданої інформації недостатньо, ви можете ознайомиться також і на сайті ПриватБанку.

Як оформити розстрочку для власників карток MONOBANK?

Для того щоб оформити розстрочку, у вас повинен бути встановлений доступний ліміт розстрочки. Дізнатися його ви можете в додатку MONOBANK в меню розстрочка. Зверніть увагу - мінімальна сума покупки 1000 гривень.

На який товар можна оформити розстрочку?

Ви можете оформити розстрочку на будь-який товар, в тому числі і акційний, але при цьому ви ОБОВ'ЯЗКОВО повинні уточнити наявність всіх товарів у менеджера перед оформленням.

На який термін можна оформити розстрочку MONOBANK?

Вам доступна розстрочка на 9 платежів. Розстрочка БЕЗ переплат.

Головна умова - товар повинен бути в наявності і його вартість (одного або більше товарів) на суму понад 1000 гривень.

Як оплатити товар?

Оплатити товар можна тільки онлайн. Для цього вам потрібно оформити замовлення на сайті і вибрати спосіб оплати: "Он-лайн оплата банківською картою WayForPay". Після оформлення замовлення ви потрапите на сторінку платіжної системи де вам потрібно буде вибрати спосіб оплати "MONOBANK" в меню інший спосіб оплати. Дотримуйтесь інструкції на сторінці платіжної системи.

Сайт платіжної системи WayForPay

Шановні клієнти, зверніть увагу, що при покупці товарів в кредит ви не завжди можете отримати додаткову знижку на товар, товари в комплекті, а також отримати подарунок.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете проконсультроваться у менеджера магазину, по телефону, вказаному в контактах.